Бюро перекладів: власний досвід перекладача

У цій статті хотілося б сказати пару слів про власний досвід з одним з перекладацьких бюро в нашому місті. Зіштовхнутись з таким бюро мені довелося вже володіючи хорошими знаннями німецької мови, тому могла добре оцінити рівень перекладу.

Перекладу на німецьку мову підлягало свідоцтво про шлюб. Здається, нічого складного, документ, який частенько доводиться перекладати. Але тут було допущено грубої помилки в перекладі року одруження: замість 2004 нас було перенесено у далеке майбутнє, у рік 20004. Нажаль, самі перекласти цей документ ми тоді не мали права, а помилку побачили вже занадто пізно. Довелось нести в інстанцію ось такий переклад, за що було дуже соромно.

Ще один досвід, нажаль теж не позитивний, здобула з бюром перекладів, коли вже була на фінішній прямій і писала наукову роботу. Потрібно було перекласти статтю, яку хотілося застосувати в роботі. Ось я й вирішила зекономити собі час на перекладі і присвятити його подальшій розробці своєї роботи. Перекладацьких бюро  тоді було зовсім мало, отже вибір був маленьким. Стаття була наукового стилю, а текст нелегким для перекладу. Переклад був зроблений за пару днів, але от результат був просто жахливим. Стаття була перекладена за допомогою гугла-перекладача з купою мовних, граматичних помилок та з невідповідністю змісту.

Мій негативний досвід з одним з таких бюро не означає, що їх потрібно оминати. Але перед тим, як обрати, в яке ж бюро звернутися, поговоріть зі своїми друзями та знайомими, можливо вони Вам щось порадять, пошукайти в інтернеті відгуки про те чи інше бюро.

Але моя Вам порада, не намагайтеся самі робити переклади за допомогою гугла-перекладача, вийде лише каша, яка кому-кому, а іноземцю смакувати точно не буде. Просто прикладіть більше зусиль, щоб знайти саме те бюро, де є справжні знавці своєї справи. Повірте, такі бюро існують і це можливо.

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *