Десять порад для роботи вдома

1. Визначіть для себе робочі години і дотримуйтеся їх.

2. Виділіть окрему лінію телефону, комп’ютер і принтер, які будуть використовуватися тільки для Вашого бізнесу.

3. Зробіть Ваш робочий простір окремо від житлової площі. В ідеалі, він повинен бути візуально і акустично відокремлений від житлового приміщення.

4. Щоб бачити Ваші успіхи ведіть список завдань та цілей які плануєте досягнути. В ніч на неділю або в понеділок вранці зробіть план на наступний тиждень. Наприкінці тижня виділіть час, щоб оцінити Ваш прогрес.

5. Знайдіть інших незалежних працівників або особистого тренера, щоб вони дали вам поради та певні відгуки щодо Ваших ідей і прогресу.

6. Якщо ви працюєте з командою, частіше телефонуйте та підтримуйте бесіди електронною поштою з членами команди. Це допоможе направити проект в потрібне русло і дозволить учасникам команди передбачити і підготуватися до певних проблем.

7. Підтвердіть документально свою роботу і навчіться правильно оперувати потрібними для вас термінами.

8. Постійно збирайте відгуки від клієнтів і менеджерів, щоб бути впевненим, що ви постійно задовольняєте їх очікування. Без щоденного контакту важко розуміти людей. Для більшості людей важко дати негативний відгуки. Наприкінці проекту вони можуть приймати його, навіть якщо вони розчаровані результатом. Щоб уникнути цієї проблеми, потрібно збирати відгуки в процесі розробки проекту.

9. Робіть регулярні перерви протягом дня. Будьте винахідливі у пошуку способів розслабитися. Медитація, чашка кави, закуски, прогулянка, це приклади того, як можна повністю поновити сили.

10. Встановіть чіткі межі. Сусіди, друзі та родина повинні знати, де межі  вашого офісу. Навіть якщо ви працюєте вдома кожен день, притримуйтеся політики «без перерви протягом робочого дня».

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *