Про фріланс і подорожі

Існує хороший варіант для цього всього – влаштуватися на роботу через Інтернет, наприклад, робити переклади. Це також не легко, але це дає вам можливість працювати де завгодно і коли завгодно, якщо у вас є ноутбук і доступ до Інтернету (є варіант підключення через мобільний телефон до ноутбука). Таким чином ви можете подорожувати і писати про це, робити це з любов’ю, а не тому, що вам треба виконати чергове доручення.

Я шість років вже в дорозі і почав писати про свої подорожі в основному, тому що мої друзі хотіли бути в курсі всього що зі мною відбувається. Також я виявив, що оригінальний зміст допомагає просуватися моїй сторінці вище в Google, що сприяє збільшенню кількості клієнтів і прибутку. Згодом мої друзі почали говорити, що я повинен написати книгу. На щастя, моя сестра видавець і повністю переписавши записи, я намагаюсь зробити це.

Ми звичайно розділимо дохід. А мій останній план, поїхати у подорож  з «караванним велосипедом», як я люблю це називати (відстати від мого каравану в Європі, та поїхати до Південно-Східної Азії), проїздити навколо цього континенту та написати про свої кумедні пригоди там. Найгірший варіант розвитку подій – я проведу чудово час, але для мене це вже достатньо. Чорт забирай, я знаю, що я з’їхав з глузду, але це ставить мене в божевільні і цікаві обставин, а ті, хто боїться піти на такий крок – залюбки прочитають про це.

Листи Карела написані під час подорожування

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *