Дубаї

Дубаї – унікальний туристичний пункт, місце, де Схід зустрічається із Заходом. Колись маленьке рибацьке селище на краю пустелі, Дубаї неймовірно змінилося за останні 10-15 років.  Після початку будівництва єдиного 7-ми зіркового готелю в світі Бурдж аль-Араб та створення всесвітньо відомого бренду «Дух Дубаї», це невелике селище в геометричній прогресії виросло в мегаполіс, наповнений найбільш екзотичними спорудами у світі. Поштовхом до розвитку став імпорт іноземної робочої сили – більш ніж 80% населення становлять мігранти. Це призвело в свою чергу до створення дуже різноманітного поєднання народів. Таке різноманіття помітне по всій країні, особливо в торгових центрах, де люди, одягнені на західний манер проходять повз осіб, одягнених в традиційному стилі Перської затоки: чоловіків в білій дішдаші і жінок в чорних абайях і вуалях.

Дубаї став майданчиком для багатих і знаменитих, пропонуючи одні з найнеймовірніших туристичних принад у світі. Крім відомого Бурдж аль-Араб, у Дубаї знаходиться найвища будівля у світі – Бурдж Халіфа; а також – Пальма Джумейра – штучний острів у формі пальми з масивом розкішних вілл і популярним курортом у формі півмісяця Атлантіс, що являється буквально восьмим чудом світу. Крім того, в Дубаї розташовані одні з найкращих торговельних центрів у світі, популярні туристичні пам’ятки, наприклад, єдиний гірськолижний курорт на Близькому Сході Ski Dubai і Дубайський акваріум з найбільшою у світі оглядовою панеллю і представниками 33,000 видів риб та інших водних організмів. Шопінг – одне з найцікавіших занять в Еміратах, і це доводять більш ніж 45 торговельних центрів, що знаходяться в межах Дубаї. Більшість з них дуже сучасні з багатьма західними брендовими магазинами і бутіками. Можна навіть подумати, що ви знаходитесь в торговельному центрі десь на заході, аж поки по всіх околицях не залунає заклик до вечірньої молитви.

Хоча Дубаї став великим сучасним мегаполісом, він також зберіг свою дуже багату історію і культуру. Серце столиці – Бур-Дубай, знаходиться на берегах Дубайської затоки. Саме тут відвідувачі можуть дізнатися про минуле міста, відвідавши Музей Дубаї і район Аль-Бастакія з його відомими задніми дворами будинків, які охолоджувалися вехами вітрогенераторів. Поринути в минуле також можна відвідавши Етнографічне село і дізнатися про пірнання за перлинами – основне джерело доходу Дубаї в його ранні роки. Іслам – офіційна релігія Дубаї, а мечеть Джумейра – одне з найкрасивіших місць в столиці. Завдяки Центру культурного взаєморозуміння Мохаммеда Шейха, мечеть можуть відвідувати як мусульмани, так і прибічники інших релігій.

Для тих, хто шукає апартаменти немає підстав для хвилювання, оскільки в Дубаї можна знайти безліч готельних номерів майже у кожному ціновому діапазоні. Крім того, у зв’язку з сучасною ситуацією на світових ринках, багато готелів мають дійсно неймовірні пропозиції.

Хоча ОАЕ – арабська країна, з точки зору бізнес-перспектив, Дубаї виглядають як високорозвинене американське місто, хоча і з досить невеликим капіталом. 99% бізнесу проводиться англійською мовою. Крім того, всі вивіски також перекладені англійською. Звичайно, можна проводити бізнес-діяльність в Дубаї без знання арабської мови, однак для тих, хто достатньо відчайдушний для його вивчення, в Бур-Дубаї і містечку Знань є багато курсів за розумною ціною.

Сітчук Юлія, перекладач Міжнародного центру перекладів Майвік Солюшнс

 

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *