Топ-5 речей, які обов’язково треба зробити в Аргентині

Аргентина – одне з найулюбленіших місць туристів. Важливо завжди пам’ятати, що це – країна зі зворотнім кліматом і найкращий час для її відвідання – період з листопада по березень. В першу чергу слід включити в свою подорож міста Буенос-Айрес, Мар-дель-Плата, Сальте та Барілоче. Перед від’їздом слід потурбуватися про онлайн-курси з іспанської мови, або знайти школу іспанської безпосередньо в Аргентині. Далі наведені одні з найкращих місць, які слід відвідати в Аргентині.

Патагонія

В Патагонії на вас чекають безліч пригод і неймовірна кількість тварин, які живуть в межах цієї екосистеми. Це, можливо, останні місця на нашій планеті, де збереглася недоторкана дика природа. Ви можете піднятися на льодовик Періто-Морено вранці, або піти в похід до національного парку Торес-дель-Пайне. Національна траса Рута 40, або RN40 – асфальтована дорога, що проходить через це прекрасне і мальовниче місце. Прямуючи на південь, дорога RN3 проводить мандрівників через древні скам’янілі ліси – останні стоянки валлійців пред їх прибуттям на півострів. Крім того, існує і модна Патагонія; якщо ви любите шопінг, ресторани і нічні клуби – це місце якраз для вас. Туристам припаде до душі весела і молодіжна Патагонія, яка в той же час являється древнім історичним регіоном, переповненим дивовижною красою і таємницею.

Буенос-Айрес

Столиця пропонує туристам дивовижний, багатий і унікальний досвід. Беунос-Айрес нерідко називають конкурентом Парижу, що є немаленьким подвигом. Включається також старовинна,  чарівна архітектура та постійні зусилля по залученню туристів, наприклад, Художній музей Сучасності. Буенос-Айрес може запропонувати щось кожному: від мистецтва до вишуканих ресторанів та від екзотичних нічних клубів до природньої та духовної краси.

Водоспади Іґуасу

Це природнє чудо вдвічі ширше за Ніагарський водоспад і, однозначно, вище. Водоспади розташовані на кордоні Аргентини та Бразилії і роблять це місце точкою справжнього туристичного паломництва. Кажуть, там більше 275 водоспадів, які спадають каскадом по всьому національному парку, а найвідоміший з них – Горло Диявола.

Мендоза

Під час візиту до Аргентини обов’язковотреба побувати в Андах. Мендоза зручно розташована біля підніжжя гір у так званій винній країні. В цьому місці, відомому як долина Напа і Сонома, туристи можуть не тільки насолоджуватися неймовірними винами, а й також скуштувати багато інших місцевих смаколиків, відвідати древні міста інків і помилуватися найвищим піком Західної півкулі.

Ушуайя

Ушуайя – найпівденніше місто планети, що знаходиться біля каналу Бігл. Раніше віддалена в’язниця перетворилася на мрію шукача пригод. В межах однієї місцевості доступні бігові лижі, пішохідні та водні екскурсії по Аргентинській Антарктиді. Гори зберегли м’який клімат навіть навіть у цьому віддаленому куточку світу.

Планування відпустки є першим кроком до забезпечення веселого і цікавого відпочинку далеко від дому. Якщо ви збираєтесь у тривалу подорож, то можете навіть вивчати іспанську мову безпосередньо в Аргентині. Тож не забувайте планувати вашу відпустку, наприклад, проводячи відповідні дослідження онлайн.

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *