Як розпочати кар’єру в озвучці

Якщо вам колись казали, що у вас чудовий голос, то мабуть, у вас виникала думка, що ви могли б ним скористатися у професіональному плані, тобто стати співаком, диктором чи робити озвучку. Дубляж, тобто накладання голосу на рекламу чи записані повідомлення, може бути дуже прибутковою для досвідчених та талановитих. Якщо ви хочете пройти потрібне для цього тренування, то ось що вам треба зробити.

Та перед тим, як я розкажу вам про кроки в напрямку кар’єри в озвучці, запам’ятайте одну річ: у світі комерції потрібні будь-які голоси: низькі, плаксиві, скрипучі, монотонні і навіть звичайнісінькі. Навіть якщо у вас не класичний «чудовий голос», при бажанні ви можете увійти в цю сферу. Ось що вам треба робити.

1. Запишіться на курси акторської майстерності

Так, запишіться на акторські курси, якщо ви живете у великому місті. Знайдіть курси та запишіться на них. Чому курси акторської майстерності? Ви маєте дізнатись як створити персонажів, що «говорять» у рекламі. Курсів анімації буде недостатньо. Вам потрібно органічно розпочати цей процес. Питання не в голосі, а поза голосом. У намірі, що його формує.

2. Запишіться на курси дубляжу

Після того, як ви відкривали себе протягом трьох місяців на курсах акторської майстерності, час перейти до спеціальних курсів дубляжу. У Лос Анжелесі є чудовий ресурс http://www.voiceoverresourceguide.com. Тут зібрана інформація про всі курси. Найкращі з них – http://www.voicecaster.com і http://www.kalmenson.com.

3. Почніть тренуватися вдома

На додаток до курсів, слухайте абсолютно всі рекламні ролики по телебаченню та радіо. Імітуйте їх. Беріть журнали та читайте вголос реклами так, наче це ролики. Звикніть до свого голосу так, щоб тиша стала для вас дивною.

4. Знайдіть свою нішу

Як тільки ви навчитесь контролювати свій інструмент –голос – ви маєте дізнатись до чого ви здатні і кого це може цікавити. У вас голос для реклами BMW, гамбургерів GenX чи голос ведучого телевізійної гри Don Pardo? Ви маєте бути усім і навіть більше. Знання того, на що ви здатні допоможе бути впевненим у собі і задасть вам напрямок просування.

Тому починайте вчитися, тренуйтесь та постарайтесь визначити де ваш голос буде найбільш підходящим.

Д. С. Дуглас, професійний актор,
Лос Анжелес, Каліфорнія, США

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *