12 ідей для створення популярного контенту

 1. Статті-інструкції: вони включають детальний опис крок за кроком. Наприклад, як видати власний електронний журнал, просунути свій бізнес, привернути відвідувачів на ваш веб-сайт.
 2. Поради: зазвичай вони виглядають як невеликий за обсягом текст розміром з абзац. Наприклад, поради з використання товару, поради при сплаті податків.
 3. Топ-списки: група порад розташованих в певному порядку, зазвичай пронумерованих від першого до останнього. Наприклад, топ-7 способів зробити свій сайт найпершим при пошуковому запиті, топ-10 способів просування свого товару.
 4. Новини: тут можуть бути новини у вашій сфері чи інформація про вашу компанію. Наприклад, новини спільних підприємств, вихід нових продуктів, особливі події, діяльність закордоном.
 5. Інтерв’ю: тут мають бути інтерв’ю з покупцями, робітниками та експертами. Наприклад, інтерв’ю з робітником, що отримав премію, з експертом, що пов’язаний із вашою галуззю, із задоволеним клієнтом, біографії.
 6. Публікації: тут може бути зібрана інформація, що сподобалась би певній людині. Наприклад, електронні книжки, доповіді, програмне забезпечення, готові відповіді на запитання.
 7. Статті про історію бізнесу: інформація про ваш бізнес. Наприклад, вказати скільки років існує компанія, яких цілей вже було досягнуто, розказати про зв’язки з громадськістю.
 8. Статті про товар: інформація про ваш товар чи сервіс. Наприклад, нові товари, покращення старих товарів, нові комплектуючі.
 9. Контент для візуального сприйняття: візуальні підказки, що пояснюють, показують та здійснюють підтримку ваших товарів чи сервісів. Наприклад, схеми, фото, графічні зображення, графіки.
 10. Розважальний контент: смішна та незвична інформація. Наприклад, конкурси, вікторини, цікаві факти, головоломки, ігри, мультики.
 11. Уривки: інформація з інших джерел взята для різних цілей, але також з метою сприяння вашому бізнесу. Наприклад, статті з газет, записи з семінарів, перевидані матеріали, тексти виступів, прес-релізи.

Контент з використанням технологій, тобто контент, що презентується за допомогою нових технологій. Наприклад, аудіо кліпи, потокове відео, файли MP3.

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *