Як заробляти більше грошей, не докладаючи багато зусиль

Чи помітили ви, як різні компанії постійно винаходять нові шляхи економити на своїх клієнтах? Спочатку аерокомпанії пропонували безкоштовні обіди, потім вони ввели оплату за перевірку багажу, пізніше вони скороти місце для ніг і тепер беруть гроші за «спеціальні» місця, що позбавляють вас судом протягом 2-х годинного польоту. В той самий час вони запровадили купу додаткових надбавок до вартості квитка і тепер кількість цих надбавок та державний податок перевищують власне номінальну вартість квитка.

Інші компанії також не соромляться вигадувати нові підступні шляхи розлучення вас з вашими грошима. Пачка апельсинового соку, яка зазвичай містила половину галона соку (64 унції), тепер містить лише 59. Банка кави, яка раніше вміщала фунт (16 унцій) зараз вміщає лише 12, 11 або 10.5 унцій. І не думайте, що за ці зменшені кількості продуктів ви стали платити менше.

Заправки тепер беруть додаткову комію за розрахунок карткою на додачу до своїх і так величезних цін.

Деякі терапевти беруть тисячі доларів за рік, якщо ви перебуваєте у них на обліку як пацієн, при цьому не надаючи особливих послуг. Цей список можна продовжити. Багато з цих або інших компаній розраховують на тупість або неуважність клієнта щодо того, скільки і за що вони платять та скільки отримують. Звісно, вони також намагаються компенсувати свої власні збільшені витрати ( частково, через таку ж тактику інших підприємців) та зменшені доходи через спад виробництва.

Так чому ж нам, перекладачам, не стати більш винахідливими та не збільшити нащ прибуток шляхом додавання послуг до рахунку? Я уявляю свій майбутній рахунок клієнту таким:

Переклад- 50.00 $

Плата за швидкість- 2.50$

Плата за набір- 3.00$

Плата за організацію- 2.00$

Плата за виставлення рахунку- 1.50$

Плата за використання программного забезпечення 1.75$

Плата за використання апаратного забезпечення 1.80$

Плата за використання електронної пошти 1.65$

Плата за уважність 1.60 $

Плата за новизну 2.50 $

Загальна сума- 70.30

 

Не соромтеся додавати власні ідеї до цього списку

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *