Англійська як друга мова

В Newsweek International було опубліковано  статтю про підвищення ролі англійської мови в усьому світі. Вивчення англійської – це багатомільйонний  бізнес і процвітання. Але найцікавішим є те, що кількість людей, які говорять англійською значно більша за тих, для кого вона є рідною мовою.

Перегляньте уривки з цієї статті:

Згідно із останнім звітом Британської Ради, впродовж десятиліття 2 мільйона людей вивчатимуть англійську і майже половина світового населення, десь 3 мільйона, розмовлятимуть нею.

За даними Девіда Крістала, експерта з питань англійської мови та автора багатьох книг, включаючи “English as a Global Language”, кількість населення, що говорить англійською перевищує кількість тих, для кого вона є рідною у співвідношенні 3 до 1. Він говорить:”ніколи раніше не було такої другої мови, якою люди б говорили більше, ніж своєю рідною”.

Лише в Азії кількість англомовного населення приблизно на 350 млн. чоловік, перевищує загальне число мешканців США, Британії та Канади.

Близько 100 млн. китайських дітей вивчають англійську, а це більше, ніж кількість британців.

Чи означає це, що компанії не матимуть необхідності в перекладі їх Веб сайтів?

Це не так.

В кожному дослідженні, яке я читав про звички покупців, говорилося, що люди надають перевагу покупкам товарів своєю рідною мовою. Це не означає, що вони не купуватимуть іноземну продукцію, а лише те, що вони скоріше куплять річ, яка пропонується рідною мовою. І саме тому, ми є свідками стрімкого створення американськими компаніями іспаномовних Веб сайтів на ринку США.

У статті також говориться про вражаючий ріст кількості мов-гібридів: Spanglish (іспанська та англійська), Englog (тагальська та англійська), Japlish (японська та англійська).

Люди, для яких англійська не рідна мова, створюють свою власну англійську, змішуючи мови разом і змушуючи філологів рвати на собі волосся, створюючи правила для наступних поколінь.

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *