Як вести бізнес в Австралії

Ви маєте бізнес в Австралії чи плануєте зробити це в найближчому майбутньому? Прийміть до уваги, що…

 1. Австралія одна з найбільших розвиваючих ся країн в світі. Країна посідає 13те місце за рівнем економіки та 6 те місце в світі за кількістю прибутків на душу населення.
 2. Австралія один з п’яти відомих в світі експортерів вина, близько 750 мільйонів літрів на рік. Австралія має близько 2 тис. виробників вина.
 3. Австралія другий в світі експортер яловичини, після Бразилії.
 4. Основнимигалузями промисловостів Австраліївключаютьгірничодобувну, металургійну, хімікати, промислове і транспортне устаткування, атакож харчовупромисловість.Велика рогатахудоба, вівці, пшениця, ячмінь, цукровий буряк, фрукти, і птиціє основоюсільськогосподарської продукції.
 5. Індекслюдського розвиткує міроюграмотності, освіти, середньої тривалості і рівня життя. Австраліяпосідає другемісцеза данимиООН2011 року за індексом розвиткулюдського потенціалу.
 6. Офіційною мовою єанглійська. Проте, написання та вимова вавстралійськійанглійській мові  являють собою поєднання англійської СШАта Великобританії.
 7. Австраліяє однією з країн де проживає найбільша кількість іммігрантів в світі.43.1% людей мають хоч одного з батьків який народився за кордоном в 2011 році.

З сильною економічною потужністю, різноманіттям етнічних груп, і культурним розмаїттям, Австралія є привабливою для іноземних компаній. Однак Австралія має багато соціальних і культурних відмінностей в порівнянні з США. Будьте готові до цього, перш ніж розпочати бізнес в Австралії.

Важливі поради

 1. Найбільш важливим фактором для австралійців є егалітаризм. Не показуйте свої здібності, освіту, або кваліфікацію. Австралійці вважають що скромність – це чеснота. Спробуйте применшувати свої досягнення.
 2. Рукостискання – це офіційне привітання. Жінки можуть цілувати одна одну в щоки.
 3. Австралійці називають один одного по імені. Коли ви представляєте себе, дайте своє повне ім’я. Посада зазвичай не вказується.
 4. Жестикулювання одним або двома пальцями вважається грубим. Також вважається недоречним для чоловіків моргати до жінок на ділових зустрічах.
 5. Австралійці не дарують подарунки на ділових зустрічах. Однак, якщо ви запрошені в чийсь будинок, ви можете принести вино, квіти, цукерки, або ілюстровану книгу з вашої батьківщини.
 6. Оскільки Австралія знаходиться в південній півкулі, пори року міняються не так як в Північній Америці.

Зустрічі

 1. Зустрічі повинні бути організовані за неділю. Не важко записатися на прийом з будь яким корпоративним клієнтом заздалегідь. Відносно легко можна назначити зустріч з керівником.
 2. Завжди вчасно приходьте на ваші зустрічі. Зволікання вважається непрофесійністю. Тим не менш, ви можете не дочекатися ваших австралійських колег.
 3. В порівнянні з країнами Північної півкулі, де періодом відпочинку вважаються літні місяці, багато австралійців беруть відпустки в період з грудня по лютий.

Переговори

 1. Австралійці полюбляють особисті зустрічі, але вони також звикли до спілкування з людьми по електронній пошті, по телефону, в тому числі з використанням конференц-зв’язку і веб-семінарів за межами своєї країни.
 2. Більшість австралійських бізнесменів дуже прямі і не хотіли б мати довгі або деталізовані презентації про бізнес. Вони роблять їх короткими і простими.
 3. Коли ви говорите з австралійцями, зоровий контакт дуже важливий. Проте, австралійці хочуть щоб ви поважали їх особистий простір; ви повинні бути принаймні в двох кроках.
 4. Австралійці вважають за краще бути легким в спілкуванні і частенько полюбляють дражнити своїх колег. Не дивуйтеся; показуйте що у вас є гарне почуття гумору.
 5. Перед вашою діловою зустріччю, проведіть час в мережі і зробіть невелику промову. Створення соціальних зв’язків є одним з найбільш важливих факторів в австралійському діловому світі.

Розваги

 

 1. Завжди дзвонити заздалегідь, коли ви плануєте відвідати австралійця. Крім того, австралійці ніколи не запрошують в свій будинок людей яких вони не знають добре.
 2. Австралійці вважають, ігри і робота мають однаковий рівень важливості. Якщо австралієць запрошує Вас на приватну вечірку або випити, не говоріть про бізнес, якщо господар не заговорить про це першим.
 3. Здоров’я та спорт дуже важливі для австралійців. Здатність  підтримувати розмову про місцеві види спорту, гравців, події і матчі буде плюсом.
 4. Австралійці люблять сперечатися з іншими людьми і вважають це цікавим. Вони люблять людей, які вперті. Постарайтеся бути відкритим стосовно Ваших думок та поглядів навіть якщо вони суперечать інтересам оточуючих.
 5. Коли австралійці запрошують Вас до пабу, кожен повинен по черзі купувати напої. В іншому випадку, це вважається грубістю. Таким чином Ви можете зіпсувати свою репутацію.
 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *