Реклама з допомогою YouTube

Реклама на YouTube може бути успішним рекламним ходом для вашого бізнесу. Ви можете знайти велику кількість потрібних, потенційних клієнтів та окрему аудиторію розповсюджуючи «популярні відео», в режимі реального часу. Інший спосіб досягти великої кількості відвідувачів на YouTube, це реклама з домашньої сторінки YouTube.

В той час як сайт не гарантує великий обсяг відвідувачів, YouTube дає змогу отримати 30 мільйонів переглядів, та 11 мільйонів унікальних відвідувачів лише в межах США. Домашня сторінка, це місце де люди переглядають найновіше відео на сайті та згідно з YouTube користувачі дуже піддаються впливу реклами. Нижче поданий перелік речей які можна рекламувати з допомогою YouTube:

  1. Перший спосіб це створення «Відео реклами YouTube». Це ініційоване користувачем відео, яке вславляється на домашній чи пошуковій сторінці. Користувачі можуть вибрати, щоб дивитися цю відео-рекламу в високій якості та в розширенні 300 х 360, в тому числі відео 300 х 225 і 300 х 35 користувальницьких оголошень. Спільноті YouTube дозволено оцінювати та коментувати ваше оголошення і YouTube надає звичайні відео ролики в «два кліки». Вони також дозволяють відслідковувати кліки та враження від перегляду. Ви також можете обрати «Рекламу  YouTube з хорошим розширенням», де розширення 950 x 500 та ширина відео програвача 650. Якщо це вас не задовольняє ви завжди можете обрати «автоматичну рекламу YouTube», яка дуже популярна на домашній сторінці користувачів. Все ж ви можете обрати «автоматичну рекламу YouTube з хорошим розширенням», яка і велика і популярна.
  2. Інший шлях це використання реклами яка називається InVideo Overlays. Ця реклама з’являється зверху над кнопкою відео і на неї потрібно натиснути аби вона з’явилась.  Під час натискання починає грати реклама а відео зупиняється. Віконце яке накладається на кнопку має розширення в 480 x 70. Банер розміром в 300 x 250 залишається на відео після відкриття реклами.
  3. Інший вид реклами – «потоковий». Цей вид реклами з’являється так само як і звична для нас реклама на телебаченні, до перегляду відео, після, або під час. Переглядаючи рекламу користувачі можуть одразу перейти на Ваш веб сайт.
  4. Однак, якщо жоден з перелічених методів для вас не працює,ви можете  скористатися «Рекламою яку просуває YouTube». Завдяки такому виду реклами ви можете використовувати вільну рекламну площу YouTube. Тут ви платите лише при перегляді вашого відео, і якщо воно відображається в результатах пошуку. Користуючись цим методом ви вводите ключеві слова аби знайти людей з схожими інтересами.

Отже тепер ви знаєте як рекламувати на YouTube. Це може стати однією з найкращих ідей для вашого бізнесу. Це легко, доступно, та дає змогу вашому сайту отримувати велику кількість потенційних клієнтів щоденно.

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *